המרכז האקדמי למשפט ועסקים

הינך לוקח חלק בנופש פאנג'ויה 2022 סבב #1 שיתקיים בין התאריכים 12-14/5! 

מלונות מרכזיים: אגמים & מג'יק פאלאס & המלך שלמה & קראון פלזה

לצורך הרשמה נא לשלוח צילום תעודות של חברי החדר למוקד הנופש, בצירוף טלפונים לחזרה, ונשמח לחזור אליך טלפונית עם כל הפרטים והאפשרויות 🙂

דוא"ל של מוקד נופש סבב ראשון:  MAY1@FUNJOYA.CO.IL

לצורך הרשמה לנופש מוסדות מרכז, יש לשלוח למוקד ההזמנות בדוא"ל טופס רישום עם פרטים מלאים של חברי החדר, בצירוף תעודות סטודנט ונציגנו יחזרו אליכם טלפונית ❤️

דוא"ל של מוקד הנופש: MAY2@FUNJOYA.CO.IL

לצורך הרשמה לנופש בן גוריון, יש לשלוח למוקד ההזמנות בדוא"ל טופס רישום עם פרטים מלאים של חברי החדר, בצירוף תעודות סטודנט ונציגנו יחזרו אליכם טלפונית ❤️

דוא"ל של מוקד הנופש: BGU@FUNJOYA.CO.IL

אמנת פאנג'ויה

אמנת ההתנהגות מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך כמובן שפונה לגברים ולנשים כאחד

▪️התנהגות הולמת
הרישום לאירועים הוא עבור כל סטודנט באשר הוא, מכל מין, דת או כל השתייכות אחרת. אלימות פיזית או מילולית, גזענות, איום והפחדה, חדירה למרחב האישי באופן בלתי רצוי וכל התייחסות פוגענית כלפי האחר מהווה התנהגות שאינה הולמת וחברת ההפקה תגלה אפס סבלנות כלפי התנהגות מסוג זה.

▪️ביטחון ומרחב אישי
הגעתם לנופש כדי להנות, אך תזכרו שהדבר הכי חשוב הוא שתחזרו הביתה בריאים. שמרו על עצמכם וכבדו את הסובבים אתכם, נהגו באחריות ואכפתיות – לכולנו מגיע מרחב אישי ואת הביטחון הנלווה לכך ❤️

▪️הטרדה מינית

התנהגות מסוג הטרדה מינית, לא תעבור לסדר היום – חברת ההפקה והגורמים העובדים עמה יגלו אפס סבלנות להטרדות מיניות מכל סוג. אם ראיתם או חוויתם פגיעה כלשהי, אנא פנו באופן מיידי לשוטר, מאבטח או גורם מחברת ההפקה.

▪️שתיית אלכוהול 🍾

כיף לשתות, אבל עוד יותר כיף לזכור איך היה באירוע 😊 תזכרו שחם מאוד באילת וחשוב לשלב שתייה קלה
(
המים בברים במהלך מסיבות הבריכה בחינם).
מומלץ לשמור על כוס השתיה שלכם והימנע מלהשאיר אותה ללא השגחה 🍺🥂

מזכירים לכם שאם שותים לא נוהגים – כל מסיבות הבריכה במרחק הליכה קצר ובערב יפעל מערך הסעות בחינם בין נקודות האיסוף מרכזיות לחוף פאנג'ויה (הלוך וחזור). בקיצור, אין צורך להזיז את הרכב מהרגע שהגעתם לאילת ועד לסוף האירוע.

▪️מודעות חברתית
ראיתם משהו שאינו כשורה או נתקלתם באדם שנראה זקוק לעזרה? כשיש ספק אין ספק 🙏🏻 שאלו לשלומו ותרגישו חופשי לפנות לנציגים שלנו שנמצאים במקום תוכלו לזהות אותם באמצעות חולצות פאנג'ויה ותגי הפקה.

▪️נגישות ושמירה על זכויות של אנשים עם מוגבלויות
אירועי הפאנג'ויה מונגשים במלואם לבעלי מוגבלויות. חברת ההפקה מברכת על רישום משתתפים בעלי צרכים מיוחדים / מוגבלות ומזמינה כל סטודנט עם מגבלה באשר היא לקחת חלק באירועי פאנג'ויה 🤝🏻

אנא עדכנו אותנו במעמד ההרשמה לגבי כל צורך / התאמה נדרשת, הצוות הייעודי שלנו שמטפל בנושא ישמח לעזור ולדאוג לכל פתרון נדרש, כך שכל סטודנט יוכל לקחת חלק בנופש ולהנות כמו אחרון הסטודנטים. 

▪️אנחנו כאן בשבילכם 
בכל נושא או עניין בו אתם זקוקים לעזרה במהלך הנופש ניתן לפנות לכל אחד ממאות העובדים שלנו שנמצאים באירוע (תוכלו לזהות אותם בקלות לפי חולצות ותגי ההפקה).❤️

מרגישים לא טוב במהלך האירוע, שתיתם יותר מידי או הייתם יותר מידי זמן בשמש? בכל מסיבה קיימת עמדת עזרה ראשונה ועובדיה יעזרו לכם ללא כל עלות.

 

הסעות נופש מרכזי 2021
פרטים בקרוב

הצהרת נגישות

כללי:

 • חברת פאנג'ויה פסטיבלים רואה בחשיבות שבהנגשת הפעילות שלה והתחנים שלה, ומחויבת לאפשר לכלל הציבור גלישה מהנה וקלה ככל האפשר.
 • עוד יצוין כי החברה פועלת בשיתוף עם כלל הגורמים הרלוונטיים בהמסגרת הפקת הפסטיבלים, מקיימת תיאום מלא בין לקחותיה בעלי דרישות אינדיבידואליות ופועלת לתיאום ההזמנות, בהתאמה.
 • החברה משקיעה משאבים רבים כדי ששירותיה ותכניה יותאמו לכלל האוכלוסייה ותמשיך לפעול כאמור, בכל המישורים הרלוונטיים.

התאמות:

 • אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
 • התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך0 הבינלאומי.
 • הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים Firefox ו- Internet Explorer.
 • האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
 • מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי.
 • הרשמה לשירות החברה מבוצע באמצעות טופס רישום, הרשמה טלפונית או הרשמה באמצעות דוא"ל – במידת הצורך, מותאם לצרכיו האישיים של הלקוח.
 • ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה. אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש ברמה גבוהה ובלי פשרות.
 • ככל ונתקלכם בבעיה, אי התאמה, קושי, או אם יש לכם הערות שיש בהן כדי לשפר את חווית המשתמש באתר זה כאתר מונגש, נשמח שתקדישו דקה מזמנכם על מנת לעדכן אותנו באמצעות דוא"ל למנהל: MANAGER@FUNJOYA.CO.IL

הצהרת הנגישות פורסמה בתאריך: 1.4.2021, 10:32

באיזה נופש הקמפוס שלי לוקח חלק?